Нержавіючий гнучкий шланг сильфонного типу з приварним закінченням, призначенний для монтажу побутового газового обладнання (підключення газових плити, котлів та ін.)
Переваги: Стандартний крок гофри надає шлангу гнучкості, при необхідності, дозволяє переміщати та проводити огляд встановленого обладнання без відключення від газової мережі.
Переваги: Стандартний крок гофри надає шлангу гнучкості, при необхідності, дозволяє переміщати та проводити огляд встановленого обладнання без відключення від газової мережі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ecoflex |
| Країна виробник | Україна |
| Середовище робоче | Газ |
| Призначення гнучкої підводки | Для котлів, Для газових колонок, Для газових плит, Для газових балонів, Для газових пальників |
| Довжина | 300 мм |
| Антивібраційна гнучка підводка | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Підключення гнучкої підводки | |
| Зовнішня різьба | 3/4" |
| Внутрішня різьба | 3/4" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 240 ₴



