Ящик для лічильника газу G-10 горизонтальний, вхідні та вихідні відчини скриньки бокові, також ящик має віконце для знаття? показників лічильника газу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 100 |
| Країна виробник | Україна |
| Тип поштової скриньки | індивідуальний |
| Кількість секцій | 1 шт. |
| Кількість загальних дверей | 1 шт. |
| Тип корпусу | Збірно-розбірний |
| Можливість експлуатації на відкритому повітрі | Так |
| Наявність замку | Так |
| Кількість ключів в комплекті | 2 шт. |
| Матеріал виготовлення корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Колір дверей | Жовтий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 380 мм |
| Глибина | 240 мм |
| Висота | 530 мм |
| Вага | 3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність замка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 346 ₴






