Ящик монтажний до лічильника газу Metrix підходить до лічильників G 1.6, G2.5, G4, G6 з міжосьовою відстанню - 130 мм. використовується для захисту лічильника від опадів та впливу зовнішнього середовища.
Ящики жовтого кольору, виготовлені із сталевого оцинкованого листа. Вони забарвлені порошковою фарбою. Усі монтажні ящики комплектуються замком для захисту від злому.
Ящики жовтого кольору, виготовлені із сталевого оцинкованого листа. Вони забарвлені порошковою фарбою. Усі монтажні ящики комплектуються замком для захисту від злому.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 100 |
| Країна виробник | Україна |
| Тип поштової скриньки | індивідуальний |
| Кількість секцій | 1 шт. |
| Кількість загальних дверей | 1 шт. |
| Тип корпусу | Цілісний (суцільнозварний) |
| Можливість експлуатації на відкритому повітрі | Так |
| Наявність замку | Так |
| Кількість ключів в комплекті | 2 шт. |
| Матеріал виготовлення корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Колір дверей | Жовтий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 210 мм |
| Глибина | 280 мм |
| Висота | 320 мм |
| Вага | 2.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність замка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 846 ₴







