Ящик монтажний до лічильника газу G6, під вертикальне підключення (у верхній частині ящика отвору під труби). Використовується для захисту лічильника від опадів та впливу довкілля. Підходить до лічильників газу Elster, Pietro Fiorentini, та інших лічильників з міжосьовою відстанню між приєднувальними патрубками 250 мм.
Ящик виготовлений із сталевого оцинкованого листа, і пофарбований жовтою порошковою фарбою, з етикеткою «ГАЗ ВОГНЕНЕБЕЗПЕЧНО». Усі монтажні ящики комплектуються замком для захисту від злому.
Ящик виготовлений із сталевого оцинкованого листа, і пофарбований жовтою порошковою фарбою, з етикеткою «ГАЗ ВОГНЕНЕБЕЗПЕЧНО». Усі монтажні ящики комплектуються замком для захисту від злому.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 100 |
| Країна виробник | Україна |
| Тип поштової скриньки | індивідуальний |
| Кількість секцій | 1 шт. |
| Кількість загальних дверей | 1 шт. |
| Тип корпусу | Збірно-розбірний |
| Можливість експлуатації на відкритому повітрі | Так |
| Наявність замку | Так |
| Кількість ключів в комплекті | 2 шт. |
| Матеріал виготовлення корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Колір дверей | Жовтий |
| Наявність замка | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 360 мм |
| Глибина | 190 мм |
| Висота | 280 мм |
| Вага | 2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 877 ₴




