Ящик монтажний до лічильника газу G6, під вертикальне підключення (у верхній частині ящика отвору під труби). Використовується для захисту лічильника від опадів та впливу довкілля. Підходить до лічильників газу Elster, Pietro Fiorentini, та інших лічильників з міжосьовою відстанню між приєднувальними патрубками 250 мм.
Ящик виготовлений із сталевого оцинкованого листа, і пофарбований жовтою порошковою фарбою, з етикеткою «ГАЗ ВОГНЕНЕБЕЗПЕЧНО». Усі монтажні ящики комплектуються замком для захисту від злому.
Ящик виготовлений із сталевого оцинкованого листа, і пофарбований жовтою порошковою фарбою, з етикеткою «ГАЗ ВОГНЕНЕБЕЗПЕЧНО». Усі монтажні ящики комплектуються замком для захисту від злому.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 100 |
| Країна виробник | Україна |
| Тип продукції | Готовий продукт |
| Тип використання | Універсальний |
| Тип корпусу | Шафа для газового лічильника |
| Тип стійки | Однорамна |
| Варіант установки | Настінний |
| Тип монтажу | Навісний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 360 мм |
| Глибина | 190 мм |
| Висота | 280 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення фасаду | метал |
| Наявність замка | 1 |
| Кількість загальних дверей | 1 шт. |
| Можливість експлуатації на відкритому повітрі | 1 |
| Кількість ключів у комплекті | 2 шт. |
| Кількість секцій | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 877 ₴



