Регулятор тиску газу 2R10 Itron – це двокамерний регулятор із вбудованими запобіжними запірними (ПЗК) та скидними (ПСК) клапанами.
Регулятор 2R10 обладнаний на вхідному патрубку фільтром для не проникнення посторних частинок (окалін, пилу) регулятор тиску газу, які при попаданні можуть пошкодити обладнання. На першій стадії вхідний тиск знижується та стабілізується до проміжного значення, після чого на другій стадії проміжний тиск знижується до вихідного з можливістю точного налаштування його значення.
ПЗК перекриває потік газу, якщо вихідний тиск перевищує і знижується нижче заздалегідь налаштованих користувачем значень. Тиск спрацьовування ПЗК у разі зниження вихідного тиску встановлюється на заводі-виробнику Itron. ПЗК залишається закритим, і звести його можна лише вручну, натиснувши спеціальну кнопку. ПСК допомагає запобігти спрацюванню ПЗК при температурному розширенні газу чи перепадах тиску.
Регулятори тиску газу Pietro Fiorentini, Еsка, DSR, РДГС та РТГБ можуть бути взаємозамінні між собою через те, що вони відповідають технічним характеристикам та мають ідентичні приєднувальні розміри.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Itron |
| Країна виробник | Німеччина |
| Пропускна здатність | 10 куб.м/год |
| Мінімальний вхідний тиск | 0.5 бар |
| Максимальна вхідний тиск | 6 бар |
| Мінімальний вихідний тиск | 20 мбар |
| Максимальна вихідний тиск | 25 мбар |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Нерівномірність регулювання | 5 % |
| Вага | 1.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 180 мм |
| Висота | 182 мм |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Вхідний діаметр | 3/4" |
| Вихідний діаметр | 1 1/4" |
- Ціна: 3 720 ₴




