Ящик монтажний ВОГ до лічильника газу G16, під лічильник та регулятор тиску газу. Використовується для складання вузла обліку газу, та для захисту лічильника та регулятора від опадів та впливу зовнішнього середовища. Підходить до лічильників газу G16 всіх виробників.
Ящик виготовлений із сталевого оцинкованого листа, пофарбований жовтою порошковою фарбою, з етикеткою «ГАЗ ВОГНЕНЕБЕЗПЕЧНО». Усі монтажні ящики комплектуються замком для захисту від злому.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 100 |
| Країна виробник | Україна |
| Тип поштової скриньки | індивідуальний |
| Кількість секцій | 1 шт. |
| Кількість загальних дверей | 1 шт. |
| Тип корпусу | Цілісний (суцільнозварний) |
| Можливість експлуатації на відкритому повітрі | Так |
| Наявність замку | Так |
| Кількість ключів в комплекті | 2 шт. |
| Матеріал виготовлення корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Колір дверей | Жовтий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність замка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



Відправка з 11 травня 2026
